top of page

ШТТЛ / SHTTL

2023 / 113' / Україна, Франція

Червень 1941 року. У єврейському штетлі на Львівщині повним ходом йдуть приготування до весілля сина м’ясника і доньки рабина. Інтрига цієї, здавалося б, звичайної події полягає в тому, що наречена Юна любить іншого і він, Мендель… планує її викрадення. У цей же самий час до штетлу наближається нацистський ескадрон смерті.

 

Розклад показів:

19.08, 10:30, ККЗ "Чернівці" (вул. Університетська, 10, Чернівці)


24.08, 16:30, КМЦ ім. Івана Миколайчука (вул. Головна, 140, Чернівці) 

РЕЖИСЕР - АДІ ВАЛЬТЕР

Біографія

Аді Вальтер – режисер і сценарист. Його перший документальний фільм, створений спільно INA та TV5, «Шалом Амігос», отримав нагороду IFTA від Британського кіноінституту. У 2014 році він став співавтором сценарію для фільму «Містер Ікс», виробництва Arte. Після цього Аді зняв два фільми для Quad Productions: «Йозеф Йоффо, француз» (TF1/Histoire), а також у співпраці з Еріком Толедано та Олів’є Накашем «Барнум». У 2016 році він переміг у конкурсі GAN Foundation & Groupe Ouest разом з Міхаль Боґанім за сценарій до стрічки «Пісні Анни» (у розробці). З 2018 по 2021 рік Аді працював як автор сценарію та режисер документальних фільмів, зокрема для France Télévisions і Canal+ (Ciné +).


Вибрана фільмографія

  • ШТТЛ (2023)

 

Продюсер: Рита Гребенчікова, Юрій Артеменко, Ніколас Манюель, Ніколас Дюваль Ассадовський, Оліас Барко, Жан-Шарль Леві

Сценарист: Аді Вальтер

Оператор: Володимир Іванов

Композитор: Давид Федерманн

Актори: Анісія Стасевич, Мойше Лобел, Сол Рубінек, Петро Ніньовський, Антуан Міллє, Даніель Кенігсберг

Виробник: Ukrainian Producers Hub, Forecast Pictures у партнерстві з Apple Tree Vision за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Comments


bottom of page